Glow messageboard


  Adobe Flash CS3 Professional Full

  Paylaş
  avatar
  Remorse is for the dead
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1044
  Nerden : İstanbul
  Teşekkür : 2
  Kayıt tarihi : 03/05/08

  Adobe Flash CS3 Professional Full

  Mesaj tarafından Remorse is for the dead Bir Cuma 16 Mayıs 2008 - 20:33  Flash CS3 Professional yeni ve gelişmiş özellikleri ile etkileşimli içerikler hazırlamak için vazgeçilmez bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Yeni video aracı ve Flash CS3 çizim aracı ( Shape Primitives ve Illustrator'dekine benzeyen yeni Pen gibi) sanatsal deneyimlerinizi arttıracak niteliklere sahip. Gelin bir kaç yeni özelliğini gözden geçirelim.Photoshop CS3 ve Illustrator CS3 ile kusursuz entegrasyonu sayesinde Flash CS3, Adobe'nin etkileşimli web siteleri, uygulamalar, mobil içerikler hazırlamak için tercih edilen en popüler creative ürünü olmaya devam edecek.

  Örneğin; Flash içerisine PSD dosyası import ederken dialog kutusu açılıyor ve bütün Photoshop Layer hiyerarşisini görüntülüyor. Burada import etmek istediğiniz katmanları seçebiliyor, katmanların her birine önceden tanımlı değişiklikleri uygulayabiliyorsunuz.

  Illustrator dosyasını Flash içerisine import ederken de bir dialog kutusu içerisinde; dosyanın katman listesi, alt katmanları, grupları ve nesneleri görüntüleniyor. Burada istediğiniz nesneyi seçebiliyor ve çalışma ortamınıza aktarmadan önce bir takım ayarlarını değiştirebiliyorsunuz. Önceki versiyonlarına nazaran daha fazla nesne tabanlı uygulama ve geliştirim kolaylığı sunan Flash CS3 sayesinde; Illustrator dosyanızdaki tüm katmanların her birini, ayrı ayrı farklı flash katmanlarına ya da anahtar karelere aktarabileceğiniz gibi, tamamen tek bir Flash katmanı içerisine tek bir nesne olarak da aktarabiliyorsunuz.

  Eğer Illustrator dosyanızı hızlı bir şekilde Flash içerisine, dosyanızdaki fonksiyonaliteyi ve yapıyı bozmadan import etmek isterseniz, yeni Paste dialog kutusunu kullanabilirsiniz. Bu iletişim kutusu Illustrator'de hazırladığınız çalışmanızı Flash dosyası içerisine nasıl yapıştıracağınızı belirlemenize olanak sağlar. Illustrator içerisindeki yollar,(anchor-point pozisyonları, klipleme maskeleri ve semboller) bozulmadan aynen kalır.

  Flash CS3 ve ActionScript 3.0: Yeni kodlama özellikleri hem zaman kazanmanızı sağlıyor hem de tasarımcı-geliştirici kimliğinizi kuvvetlendiriyor. Timeline tabanlı animasyonlarınız artık çok hızlı bir şekilde ActionScript 3.0 'e dönüştürülebilecek; yeni ActionScript hata ayıklayıcı sayesinde, kod hatalarınızı çok kolay tespit edecek ve düzeltebileceksiniz.

  Flash içerisinde hazırladığınız bir animasyonun ActionScript 3.0 içerisinde bir niteliğe bürünmesinin sizlere nasıl bir esneklik kazandıracağını tahmin edebiliyor musunuz?

  Flash 'ın yeni çizim aracı: Profesyonel tasarımcılar Adobe Illustrator içerisinde bulunan çizim aracını dile getiriyor ve övüyorlardı. Shape Primitives' e ek olarak yeni Pen aracı sayesinde Flash CS3 çizerleri tatmin edecek kontrol olanakları sunuyor..

  rapidshare.com lenoisseforP_3_sC_fsalF_ebodA.part1.rar
  rapidshare.com lenoisseforP_3_sC_fsalF_ebodA.part2.rar
  rapidshare.com lenoisseforP_3_sC_fsalF_ebodA.part3.rar
  rapidshare.com lenoisseforP_3_sC_fsalF_ebodA.part4.rar
  rapidshare.com lenoisseforP_3_sC_fsalF_ebodA.part5.rar

  Crack : rapidshare.com hsalF_3_sC_ebodA.rar

   Forum Saati Çarş. 19 Ara. 2018 - 6:26