Glow messageboard


  Adobe Photoshop Lightroom Full

  Paylaş
  avatar
  Remorse is for the dead
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1044
  Nerden : İstanbul
  Teşekkür : 2
  Kayıt tarihi : 03/05/08

  Adobe Photoshop Lightroom Full

  Mesaj tarafından Remorse is for the dead Bir Cuma 16 Mayıs 2008 - 20:36  Adobe, profesyonel fotoğraçılar için yepyeni bir yazılım hazırladı. Büyük yazılım devinin geliştirdiği yeni Photoshop Lightroom yazılımı ile kullanıcılar yüksek boyutlu fotoğraflarını bilgisayar ve lensler karşısında daha az zaman harcastarhackz.comstarhackz.comstarhackz.comstarha ckz.comstarhackz.com düzenleyebilecek ve kısa bir sürede birinci sınıf fotoğraflar haline getirebilecekler

  Profesyonel fotoğraçılar, büyük yazılım devi Adobe'nin geliştirdiği yeni Adobe Photoshop Lightroom yazılımı ile, yüksek boyutlu fotoğraflarını bilgisayar ve lensler karşısında daha az zaman harcastarhackz.comstarhackz.comstarhackz.comstarha ckz.comstarhackz.com düzenleyebilecek. Profesyonel fotoğrafçılar için özel olarak tasarlanan Adobe Photoshop Lightroom'un zarif ve dağıtılmamış arayüzü, dikkatle seçilmiş araç ve özellikleri ile kullanıcılar fotoğraflarını kısa bir sürede birinci sınıf fotoğraflar haline getirmeye imkan sağlıyor.

  İş Akışını Hızlandırıyor:

  Adobe Photoshop Lightroom, fotoğraf çekiminden, müşteri sunumuna kadar, iş akışının her adımında fotoğrafçılara en hızlı yardımı sunuyor. Fotoğrafçılar, Adobe Photoshop Lightroom'un esnek araçları sayesinde, büyük yer kaplayan fotoğraflarını toplu olarak gruplayabilir, yeni isimler verebilir ve ihtiyaçlarına göre meta etiketleme yapılabilirler. Üzerinde değişiklik yapılan fotoğraflar, çok kolay bir şekilde export edilebiliyor yada yüksek kalitede çıktı alınabiliyor.

  Ayrıca, fotoğrafçılar, Adobe Photoshop Lightroom ile çevirim içi Web galerileri oluşturabilir, müşterileri için slide show sunumları hazırlayabilir, History paneli sayesinde fotoğraflar üzerinde yapılan değişiklikleri izleyebilirler. Adobe Photoshop Lightroom ile bu değişikliklerden farklı alternatifler elde etmek de mümkün.

  Kullanıcının donanımına adapte olabiliyor:

  Adobe Photoshop Lightroom açık standartları sayesinde kullanıcıların çalışma yöntemlerine ve donanımlarına göre adapte olabiliyor. Hem Mac'de hem de Windows'ta çalışabilen Adobe Photoshop Lightroom ile ister doğrudan desteklenen 140'ın üzerinde farklı Raw dosya formatı ile hiç bir resim kalitesi kayıbına uğramadan DNG formatı üzerinde, istenirse de JPEG veya Tiff ile çalışılabiliyor. Kullanıcılar resimlerini Adobe Photoshop Lightroom'un galerisinde çevrim dışı medialarda olsalar bile saklayabiliyorlar. Detaylı değişiklikler yapmak istenildiğinde ise ayrıca satılan Adobe Photoshop'u kullanıp, istenilen değişiklikler yapılabiliyor. Adobe Photoshop Lightroom yapılan bu değişiklikleri otomatik olarak algılıyor ve kendi kütüphanesini düzenliyor.

  Profesyonel fotoğrafçılar istedi Adobe yaptı:

  Adobe, Lightroom'un gelişiminde, birçok profosyonelin bu yazılıma katkıda bulunmasını sağlamak amacı ile büyük bir Public Beta Test programı yürüttü. Bu sayede imaj görüntülenmesinden, zaman kazanımı için kullanılan tüm araçlara kadar herşey, bu programa katılan profosyonel fotoğrafçıların ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda şekillendi. Profesyonel fotoğraçıların istekleri doğrultusunda hazırlanan Adobe Photoshop Lightroom'un sağladığı faydaları şöyle özetlemek mümkün:

  • Büyük iş akışı desteği.

  • Geridönülebilen düzenleme

  • Evrensel düzenlemeler yapabilmek için kullanılabilen profesyonel düzenleme araçları

  • İmaj önizleme, sıkıştırma ve değerlendirme

  • Zarif ve karmaşık olmayan kullanıcı arayüzü

  • Hızlı ve yüksek kaliteli çıktı alma

  • Düzgün şekilde ayarlanmış siyah-beyaz kompozisyonları

  • Becerikli sunum özelliği

  • Otomatik değişiklik arama

  Download

  rapidshare.com Adobe_Photos_hop_Lightroom_1.2.rar
  avatar
  Metoboy
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 252
  Teşekkür : 0
  Kayıt tarihi : 26/04/08

  Geri: Adobe Photoshop Lightroom Full

  Mesaj tarafından Metoboy Bir Paz 18 Mayıs 2008 - 6:51

  mükemmel bi program bu ya...
  avatar
  ßasak
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 1183
  Teşekkür : 0
  Kayıt tarihi : 12/06/08

  Geri: Adobe Photoshop Lightroom Full

  Mesaj tarafından ßasak Bir Paz 15 Haz. 2008 - 13:31

  özellikleri süper yhaaaaa

   Forum Saati Paz 20 Ocak 2019 - 13:24