Glow messageboard

Bekleyişin Öyküsü

Paylaş
    ßasak
    Moderatör
    Moderatör

Teşekkür : 0

Bekleyişin Öyküsü

Mesaj tarafından ßasak Bir Cuma 13 Haz. 2008 - 16:08

Günler güz yaprakları gibi birer birer dökülürken ayaklarımın dibine ben her gece karanlıga dikip gözlerimi senin aydınlıgını bekledim... sen yoktun !
    binlerce adım attım bu kentin sokaklarında.Her köşeyi,her parkı,her agacı ezberledim. sevdaya bulanmış her kaldırım taşına senin adını aradım. sen yoktun...
    evlerin duvarları birer birer üzerime yıkıldı. her bir hücremin acısını ta yüregimde hissederken beni enkazdan çekip alacak birini aradım sen yoktun !
    özlem sarkılarını ezberledim.kimini bagıra,bagıra kimini fısıltıyla söledim.karanlıga haykırdım hasretimi.sesimi duyacaksın diye bekledim. sen yoktun !
    şimdi aramaktan yorgun düşmüş bedenimi karanlıgın kucagına uzattım her gece. bir an önce sabah olsun die uykunun bni çekip almasını istedim. olmadı... kaç gece sabahı ettim gözlerimi kapamadan.. kaç gece merdivendeki ayak seslerini dinledim,gelen sensindir die. sen yoktun !
    her yagmurla birlikte hüzünde yagdı bu kentin üzerine. bulutlar yanlızlıgın işaretiydi benim için. beni ıslatan yagmur olmadı hiç. ben senn özleminle sırılsıklandım her mevsim.hayat merhaba dedi bahara çiçek çiçek uzun kıştan sonra gelmez dedigim göçmen kuşlarının dönüşü gördüm. sen yoktun !
    denizin sonsuz maviligine umut bagladım. kıyılarda tükettim bekleyişimi. hep sensiz gemiler geçti limanlardan. sen yoktun !
    gözümden tek bir damla doya doya yaş akmadı.onlar sana aitti,sana kalmalıydı.kimseye söleyemedigim gerçek acılarımı bekleyişin öyküsünü kimselere anlatamadım.nice fırtılar koptu yuregimde dalgalar dövdü hayallerimi... sıgınacak bir liman,yaslanacak tek bir omuz,içimi dökecek tek bir dost aradım fakat;
    SEN YİNE YOKTUN....

alıntıdır..

En son sunbeams tarafından Çarş. 18 Haz. 2008 - 11:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : başlık lacivertten anlaşılmıyo rengini açtım biraz xD)
    SchIzOpHreNia_
    Moderatör
    Moderatör

Geri: Bekleyişin Öyküsü

Mesaj tarafından SchIzOpHreNia_ Bir C.tesi 26 Tem. 2008 - 12:08

cok güzlmis bu haytm..
    merwe

Geri: Bekleyişin Öyküsü

Mesaj tarafından merwe Bir C.tesi 26 Tem. 2008 - 14:00

çok gzl cnm emeine sağlık