Glow messageboard


  Adobe Photoshop CS2 Full + Türkçe Yama

  Paylaş
  avatar
  Remorse is for the dead
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1044
  Nerden : İstanbul
  Teşekkür : 2
  Kayıt tarihi : 03/05/08

  Adobe Photoshop CS2 Full + Türkçe Yama

  Mesaj tarafından Remorse is for the dead Bir C.tesi 12 Tem. 2008 - 9:36  Adobe Photoshop CS güncellendi. Resim düzenleme yazılımları içinde bir endüstri standardı haline gelen Adobe Photoshop bu sürümünde fotoğrafçılık sektöründeki gelişmelere parelel yeni özelliklerle donatılmış.

  Adobe firması dijital fotoğrafçılığın gelişimini göz önünde bulundurarak Dijital fotoğraf düzenlemeleriyle ilgili seçenekleri eklemiş yazılıma.

  Önceki sürümlerinde file browser olarak bulunan seçenek Adobe Bridge adını almış. Görselliği ve işlevselliği geliştirilmiş. Resimleri toplu olarak küçük boyutlarıyla inceleyebileceğiniz bu menüde, resimleri yorum ekleme, dosya bilgilerini görme, etiket ekleme, slayt olarak izleme vb bir çok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Dijital fotoğraf makinelerinde noise (kirlilik) olarak adlandırılan olumsuzluk özellikle az ışıklı ortamlar ve gece çekimlerinde kaçınılmaz. Photoshop yeni sürümünde bunu da düşünmüş ve filtreler menüsünde bulunan noise filtresine “reduce noise” seçeneğini eklemiş. Bu seçeneği kullanarak fotoğrafınızdaki kirliliği en aza indirmeniz mümkün. Dijital fotoğraf makinenizin objelere odaklanma sorunları nedeniyle oluşan perspektif hataları ve fotoğraf bulanıklığıyla ilgili düzenlemeler içinde yine filtreler menüsünde bulunan “distort” filtresinden “lens correction” seçeneğini kullanabilirsiniz. Önceki sürümlerde “healing brush” adı verilen ve resim hatalarını gidermek için sıklıkla başvurduğumuz araca “spot healing brush” olarak daha etkili özelliklere sahip olan yeni bir seçenek eklenmiş. Resim düzenleme yazılımları içinde bir standart haline gelen kırmızı göz giderme aracı da Photoshop’un yeni sürümüne eklenmiş. Birkaç fare tıklamasıyla başarılı sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

  Katmanlarda çoklu kontrol, clone aracı gibi çalışan fakat daha duyarlı özelliklere sahip olan “vanishing point” kolaylaştırılmış (“İmage warp”Bir resmi bir nesneye dolama örneğin bir vazoya) menüleri ve çalışma alanlarını özelleştirmede daha fazla seçenekler Photoshop’un yeni sürümünde karşımıza çıkan özellikler. Daha önceki sürümlerinde sıklıkla karşılaştığımız Türkçe yazı tipi desteği sıkıntısı da bu sürümde giderilmiş.

  Photoshop aracılığıyla yapabilecekleriniz hayal dünyanız ile sınırlı. Adobe Photoshop resim düzenleme yazılımları içindeki tartışmasız üstünlüğünü yeni sürümüyle birlikte pekiştirmiş görünüyor.

  Boyut: 329 MB

  http://ftp.adobe.com/pub/adobe/photoshop/win/cs2/Photoshop_CS2_tryout.zip

  Keygen: rapidshare.com Adobe_CS2_Keygen.zip

  Türkçe Yama: rapidshare.com photoshopcs2_9.0_turkce.zip (ingilizce kullanmanızı tavsiye ederim Wink )
  avatar
  bengi*

  Mesaj Sayısı : 28
  Yaş : 24
  Teşekkür : 0
  Kayıt tarihi : 24/07/08

  Geri: Adobe Photoshop CS2 Full + Türkçe Yama

  Mesaj tarafından bengi* Bir Perş. 31 Tem. 2008 - 22:57

  çok saoL deLırıcektım buLamadım die Evil or Very Mad
  avatar
  efe21

  Mesaj Sayısı : 1
  Teşekkür : 0
  Kayıt tarihi : 19/12/09

  Geri: Adobe Photoshop CS2 Full + Türkçe Yama

  Mesaj tarafından efe21 Bir C.tesi 19 Ara. 2009 - 13:59

  keygen link ölü
  avatar
  Metoboy
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 252
  Teşekkür : 0
  Kayıt tarihi : 26/04/08

  Geri: Adobe Photoshop CS2 Full + Türkçe Yama

  Mesaj tarafından Metoboy Bir Ptsi 19 Tem. 2010 - 20:48

  olum bengisu o zamanlar photoshop kullanıyomuş vay be ! neden hala maymun peki ! neden !

   Forum Saati Paz 20 Ocak 2019 - 14:09