Glow messageboard


  liseli kız,üvey babasıyla kaçtı..

  Paylaş
  avatar
  ßasak
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 1183
  Teşekkür : 0
  Kayıt tarihi : 12/06/08

  liseli kız,üvey babasıyla kaçtı..

  Mesaj tarafından ßasak Bir Perş. 31 Tem. 2008 - 21:13  Kayseri'de 42 Yaşındaki Fatma Gökçe, İlk Eşinden Olan 17 Yaşındaki Kızı Ö.d ile İkinci Eşi 36 Yaşındaki Yılmaz Gökçe'nin Birlikte Kaçtığı İddiasıyla Polise Başvurdu.
  Talihsiz kadın, "Yılmaz'ı görmek bile istemiyorum. Ama, kızımın bulunmasını istiyorum. Kızımı affetmeye hazırım" dedi.
  İlk eşi Mustafa D.'nin kızı Ö.D. 5 aylıkken trafik kazasında öldüğünü, yaklaşık 6 yıl sonra inşaat işçisi Yılmaz Gökçe ile evlendiğini anlatan Fatma Gökçe, "Kızım, Yılmaz'ın yanında büyüdü, onu babası gibi bildi. Davranışlarından hiç şüphelenmedim. Kızım ona (baba) derdi" diyerek ağladı.
  13 Haziran'da Yamula Barajı'na pikniğe gittiklerini belirten Fatma Gökçe, "Eşim Yılmaz, kızım Ö. ve 10 yaşındaki oğlum Emre ile pikniğe gitmiştik. Eşim, kızımı da yanına alarak 'Annemlere uğrayıp döneceğim' dedi. Emre de onlarla gitmek istedi ama eşim yanlarına almadı. Hiç şüphelenmedim. Uzun süre bekledik dönmediler, geceyi orada geçirdik. Sabah eve geldiğimizde eşimin 200 YTL, televizyon ile kızımla kendisinin kıyafetlerini alarak, evden ayrıldıklarını gördüm. Bir daha ikisinden de haber alamadım" diye konuştu. Çevreden, ikinci eşi ile öz kızının Antalya'ya kaçtıklarını ve kızının 18 yaşını doldurmasını beklemek için saklandıklarını duyduğunu iddia eden talihsiz kadın, "Eşim, iş bulursa inşaatlarda çalışırdı. Sürekli kumar oynardı. O'nun yüzünü bile görmek istemiyorum. Ama, kızım cahil, mutlaka kandırıldı. Kızımın bulunmasını ve kurtarılmasını istiyorum" şeklinde konuştu.
  Lise 4'ncü sınıfa geçen ve başarılı bir öğrenci olan kızının bulunmasını isteyen talihsiz kadın, şunları söyledi: "Bir hayırseverin evinde oturduğum için kira vermiyorum. Ama, hiçbir gelirimiz yok. Aşevinden yemek alıyorum. Arada evlere temizliğe gidiyorum. Çok zor durumdayız. Kızım bulunursa affetmeye ve yeniden bağrıma basmaya hazırım. Ama , 2'nci eşim olacak adamı görmeyi bırakın, adını bile anmak istemiyorum."


  mallık başa bela..
  avatar
  merwe

  Mesaj Sayısı : 539
  Teşekkür : 0
  Kayıt tarihi : 19/06/08

  Geri: liseli kız,üvey babasıyla kaçtı..

  Mesaj tarafından merwe Bir Perş. 31 Tem. 2008 - 21:38

  cidden mallık başa bela :S

   Forum Saati Çarş. 24 Ekim 2018 - 3:09