Glow messageboard

E-Salak'takilerin Komik Anıları

Paylaş
    Remorse is for the dead
    Admin
    Admin

Teşekkür : 2

E-Salak'takilerin Komik Anıları

Mesaj tarafından Remorse is for the dead Bir Perş. 31 Tem. 2008 - 22:18

Bi ara e-salak diye bi site vardı hala vardır belki ... neyse işte herkes oraya komik anılarını anlatıyodu bende onarı kopyalayıp worde atmıştm Very Happy işte onlardan bikaçı Very Happy

Anlatçağım anıya inanmayabilirsiniz. Acaip bişiy çünkü. Adını veremiycem bir arkadaşım (biz Tolga diyelim) Çarkıfelek'te yarışçam diye kafayı kırmıştı. Eleman arıyo ama aylarca düşüremiyo numarayı. Neyse bir gün telefon lak diye düşüyo. Yarışmadan siz kapatın biz sizi program sırasında arıycaz diyolar. Ama lütfen hattınızı meşgul etmeyin diyolar bir de. Bizimki (tolga)telefonun başına geçiyo sevinçle beklemeye başlıyo. Bi yandan da tv'de yarışmayı izliyo. Ha aradı ha arıycaklar bi vaziyet. Tam o sırada Tolga'nın dedesi kalp kirizi geçirmesin mi? Annesiyle babası hemen telefona koşuyolar ambulansı aramak için. Tolga deliriyor. Hayatta aratmam, proğramdan arıycaklar diyo. Yavrum ama dden diyecek oluyolar bir şey olmaz dedeme abartmayın diyo Tolga. Anneyle baba üzerine gelince mutfaktan bıçağı kapıyo. Bir elde telefon bir elde bıçak yaklaşırsanız kendimi bıçaklarım diyo. Sonu acı aslında; dede vefat ediyo. Hastaneye yetiştirilirken son nefesini veriyo. Daha fenası (Tolga için en azından) yarışmadan da aramıyolar.STINKY/8

Minibüsteyiz, kızın biri bindi minibüse. Kibar olmaya çalışan abuk bi kız bu. Neyse kapıyı kapatmaya çalışıyo açıp kapatıyo açıp kapatıyo ama kapı otomatik olduu için kapanmıyo. En son dayanamadı bu, "şöfer bey, ay bu kapı kapanmıyo". Dikiz aynasından pis pis kızı gözetleyen şöför döndü. "yeter bacı iki saattir s*ktin bıraktın kapıyı zaten" GINGERGIRL90

Öküzün biri krısını doktora götürmüş.Doktor kadını muayene edecek sırtını dinlerken hanım hızlı hızlı nefes al ver,diyor kadın anlamıyor,doktor tekrar ediyor hanım nefes al ver, kadın gene tınmıyor,kocası dayanamıyor kadına dürterek -solu, diyor, g..tüne goduum solu, diyor SELIM

Hocanın birisi cuma namazında vaaz veriyordu. Hep erkekler aleyhinde konuşuyordu. Erkekler böyle cehenneme gidecek, şöyle cehenneme gidecek diye anlatıp duruyordu. Cemaatten birisi dayanamayıp sordu hocaya. -Hocam hep erkeklermi cehenneme gidecek, kadınlara birşey yokmu. hoca cevap verdi. -Az sabırlı olun şu sayfayı çevireyim onların da .mına koyucam.... AHMED

Birgün belediye otobüsünde her zamanki mesafeleri katediyorum. Küçük bir kız çoçuğu da ikide bir eteğini havalandırıp duruyor. Annesi yapma kızım dediği halde kız yapmaya devam ediyor. Annesi en son - 'Yapma kızım ayıp. Bak amca külodunu görüyor.' dedi. Kızcağız da annesine dönüp yüksek bir sesle - 'Sen babamın yanında külotla gezerken iyi oluyor di mi!' dedi. Biz de içimizden derin kahkaha ve dışımızdan hafif tebessümler. Kadın ise kıpkırmızı. NEWBIE

Bir gün sınıfta hoca çizgisiz kagıtlarınızı çıkarınız sınav başladı dedi. Ordan bir kız bir dakika hocam arkadaştan kagıdı alıp fotokopi çektireyim dedi. Ve bütün sınıf gülmekten yıkıldı. Olay daha sonra üniversiteye yayıldı. BOGAZICILI

Bir gün arkadaşımla oturuyorduk. İskambil falına bakıyorduk. Oöyle bir dalmış ki birkaç defa ismiyle çağırmama rağmen beni duymadı. Ben de sinirlendim ve en sonunda 'danaaaaa' diye bağırdım. Az sonra babam geldi onu çağırdığımı sanmış. ŞEF&AYŞEGÜL

Bir gün annem, babam ve kardeşlerimle salonda oturuyoruz. Öyle herkes dalmış. Birden babam orta yere "zaart" diye osurdu. Dalgın annem başını kaldırdı ve gayet sakin bir şekilde "buyur, efendim?" dedi. Meğerse annem babamın osuruğunu sesine benzetmiş. Smile)))) AYCA

Çorum'un bir köyünde öğretmen arkadaşımıza müfettiş geliyor teftişe. Sınıfı okulu inceliyor derken sıra çocuklara geliyor .En önden birinci sınıflardan bir tanesini kaldırıyor,'Ali bak.' yazdırıyor. Çocuk doğru olarak yazıyor. Müfettiş hadi bakalım sınıftaki arkadaşlarını kontrol et bakalım yanlış yazan var mı diye sınıfa gönderiyor, Çocuk arkadaşlarının defterlerini kontrol ederken Müfettiş de çocuğu sınamak için "Ali bak" taki 'i' harfini çaktırmadan siliyor. Çocuk sınıfı kontrol edip tahtaya döndüğünde Müfettiş "tekrar bak doğru mu yazmışsın çocuğum" diyor. Çocuk tahtaya bakıyor ve; '- Hangi g...nü s...ğim sildi bunu lan" diyor. Müfettiş çantasını alıp bir şey söylemeden sınıftan çıkıyor. ZELAL

Bir gun bir arkadasla dolmusa bindik. Önde oturan kiz sofore musaait bir yerde inebilirmiyim yerine "beni mükemmel bir yerde indirebilirmisiniz" dedi ve biz orda koptuk gulmekten ardindan sofor durdu ve dedi ki "size layık degil ama idare edin artık" dedi bizde sok ustune sok gecırdıkten sonra gıdıcegımız yere kadar gulduk. VOLVOX

Ders; kimya. Hoca büyük bi şevkle anlatiyor. Tamamen konuya konsantre olmus. Ama tebesirinin ufacik kaldigini farkediyo. Uyuklayan bi öörenciye 'e hadi çik tebesir bul yan siniftan' diyo. Çocuk çikiyo harbiden. ama yan sinif diye ayni amfiye diger kapidan giriyo ve yine bizim hocaya 'hocam yan siniftan tebesir istiyolar' diyo. hoca da derse konsantre ya, 'ya ben de az önce bi öörenci gönderdim alsin diye. Bizde de yok' diyo. Çocuk da 'haa taam' diyip çikiyo. Sonra diger kapidan tekrar girip 'yokmus hocam. Aaa nasi yani ya' diyince hoca da öörenci de durumu çakiyolar. İnanilmaz ama gerçek. SAİD

Bizim memlekette üniversitenin önünde dolmuşa biniyorduk. Dolmuşun muavini 'dağkapı dağkapı' diye bağırıyordu. Ama nasıl bağırmak kendini yırtıyor anlayacağınız. Daha sonra bir bayan kibar bir şekilde 'bakar mısınız dağkapıya gidiyor mu?' diye sordu. Muavin de kıza dönerek "ulan o.spu, sabahtan beri g.tümüzü yırtıyoruz dağkapı dağkapı diye' BAWER 21

Bir gün, arkadasım ve arkadaşımın babasıyla birlikte balığa çıktık. Bir süre sonra arkadas cok büyük bir balık tuttu. O anki heyecanla ne diyeceğini bilemeden babasına döndü ve ağız alışkanlığıyla şöyle dedi 'baba ananı s.kim, balığa bak...':=))) EBOLA

Soğuk bir istanbul akşamıydı.Taksim'den Beşiktaşa gidecektim. Dolmuşa bindim. Benden hemen sonra da saçları epey uzun arkadan bağlanmış, şu klasik rakçı tiplerden bir erkek bindi. Neyse yola koyulduk ve tabi ücret ödeme faslı başladı. Bu uzun saçlı gencimizin hemen arkasında yaşı 70-80 arası bir hanım teyze bizim bu gencin omzuna dokundu ''Kızım şu parayı şoföre uzatıver'' dedi. Bizimkisi biraz da sert bir ses tonuyla ''Ben kız değilim teyze'' dedi. Kadıncağızın kulakları duymuyor. Bizimkisi daha da sert şekilde ben kız değilim diye bağırdı ve sinirli bir şekilde önüne döndü. Hemen arkasından duyduklarım ise şoför dahil herkesi gülmekten sıçırttı:''vah vaah evladım genç yaşta dul mu kaldın'' CEK

Babamın isi dolayısıyla yurtdısından; Azerbaycan'dan bi misafirleri gelmis. Kadın bi yere gitmek icin halk otobüsüne biniyo. İnecegi yer gelmis. Azericede "inmek" "dusme"k demekmis. Kadın dugmeye basmak yerine duragı gelince ''sofor bey dusecem diye baarıyo'' sofor de ''sıkı tut dusmessin!'' diye bağırıyo buna. Bu diyalog israrla 2-3 kere devam ediyo...BİLLYBOY

En son 666.ways tarafından Perş. 31 Tem. 2008 - 22:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    ßasak
    Moderatör
    Moderatör

Teşekkür : 0

Geri: E-Salak'takilerin Komik Anıları

Mesaj tarafından ßasak Bir Perş. 31 Tem. 2008 - 22:22

zuhaaa koptummm süperler yaaaaaaa

paylaşım içinn saoll Very Happy
    SchIzOpHreNia_
    Moderatör
    Moderatör

Teşekkür : 0