Glow messageboard

4 aday

Paylaş

ßasak
    Moderatör
    Moderatör

Teşekkür : 0

4 aday

Mesaj tarafından ßasak Bir Perş. 7 Ağus. 2008 - 9:24

genç bir erkegin 4 tane kız arkadası wardı ve bir turlu hangisiyle ewlenicegine karar weremiyodu en sonunda doru kararı werebilmek için bir test yapmayı planladı kızların herbirine 1000$ werdi ve "bu parayı istediginiz gibi harcayın" dedi
    1. kız arkadası kendine yeni elbiseler ayakkabılar aldı kuaföre ve güzellik merkezlerine gitti geri geldiginde genç erkege şöle dedi "senin için en güzel ben olmak istiyorum çünkü seni çok sewiyorum!"
    2. kız arkadası ise genç erkegin tuttugu takımın kombine biletini , en sewdigi turden bir suru video we cd ve bir ay yetecek kadar bira ile geri geldi ve şöle dedi "bunlar senin çin aldıgım hediyeler eminim seni mutlu edecektir ,senn mutlu olmanla bnde mutlu olacagım.!"
    3. kız arkadası ise bu parayla iyi bir yatırım yaptı we kısa surede parayı ikiye katladı we bu parayıda çeşitli yatırım alanlarında kullandı genç adama geri gelerek şöle dedi "bna werdigin paragı birlikte yasacagımız mutlu bir gelecek için çoğalttım çünkü seni seviyorum..!"
    4. kız arkadası bu paranın bir kısmıyla bir suru kitap aldı diger kısmıyla ise fakirlere yemek dagıttı we daha sonra genç adama gelerek söle dedi " werdigin paranın bir kısmıyla sana laik olabilmek için kitap aldım dier kısmıylada senn adına fakirlere yemek dagıttım" dedi

genç erkek 4 kız arkadasının yaptıklarından çok etkilenmişti karar wermek için arkadaslarının sölediklerini iyice düşündü... düşündü . çok ii düşündü...

arkadaslarının werdigi cevapları bir daha duşundu...
    veeeeeeeeeee...
    en iri göğüslü olanla evlenmeye karar werdiii... :-)))))

SchIzOpHreNia_
    Moderatör
    Moderatör

Geri: 4 aday

Mesaj tarafından SchIzOpHreNia_ Bir Perş. 7 Ağus. 2008 - 10:04

cnmm ne zeki coocuk Very Happy

merwe

Geri: 4 aday

Mesaj tarafından merwe Bir Perş. 7 Ağus. 2008 - 11:37

çok zekiymiş ya cidden Very Happy