Glow messageboard

son mektup..

Paylaş
    ßasak
    Moderatör
    Moderatör

Teşekkür : 0

son mektup..

Mesaj tarafından ßasak Bir Cuma 5 Eyl. 2008 - 18:57

Kızdan sevgilisine mektup

Elime son kez aldım kağıt kalemi bu sana son mektubum.
    Postacı son bir kez haber getirir benden sana..
    Canım bilirim aldırmazsın hiçbir şeye ne sevgiye nede hislere,şimdi elimde bir sigara var bugün çok içtim,bilirim kızacaksın “içme demiştim”diyeceksin.
    Ama ben yine aynı cevabı vericeyim ‘dertliyim’..
    Son kez bu kalp derdinle birlikte..bu mektupta seni ne kadar sevdiğimi,özlediğimi yazmayacağım.Artık deyiştim ben senin umursamaz tavırlarından bıktım serserim takmıyorum artık bende seni hani bende bir resmin varya arkadaşıma verdim serserim çok beğenmiş seni al senin olsun dedim ama dikkat etmesinide söyledim olur ya çıkarsanız boynuzlamasın seni dedim yüzünün seklini görmeni isterdim serserim.
    Bu mektup diğerlerine benzemiyor değilmi?
    Dun gece yıktın! öldürdün beni serserim! dilimdeki hece bir kurşun gibi saplandı yüreğime tüm gece kanadı durmadan gözlerim doldu ağlıyamadım yataklara duştum ne zmandır ama ii oldu aslında seni umursamıyorum artık sen ne demiştin serserim uzulme,uzulmuyorum zaten guluyorum..bu acıların getrdigi mutsuzlugu seviyorummm… lanet olsun sana serserim bu kdr degersizmiydi sevgin!biliyorsun bn seni çok sewdim bu son mektubum serserim yak istersen,istersen baskalrına okut yada ewet içip içip agla ama sunu bilki bu sana son mektubum bundan sonra hain yazar mezar tasında bi ölüsün sen artık hatıralarımda…

Serseriden sewgilisine cvp gelir

Bgn hiç beklemedigim bi anda mektubunu aldım gzllim.
    Son mektubum demişsin inanmam sen dayanamazsın bnsizlige erirsin,bitersin gunden gune..! Bak ne diorum gzlim gonlun olsun senin bir kaç gün çıkalım hediye olur sana,yada bir elma şekeri…
    Sen bensiz yapamazsın güzellim seni öptüğüm o ilk anı hatırla ..
    Nasılda çocuklar gibiydin..bayılıcaksın die çok korkmuştum gzllim bn senn gibi neler geçirdim elimden!
    Bilirim haberim yok sevmeden sevilmeden..
    sen bni gerçekten sewdinmi guzelim?
    sana bu mektubu meyhaneden yazıyorum az önce bi kaç çocuk dövduk gzllim onların serefine içiyoruz bak guzelimm bn sana ne dedim hatırlamıyorum üzülme yazmışsın sahiden dedimmi? içlikiyken herhalde bilirsin…
    yıktın yazmışsın sahiden yıkıldınmı..?
    umursamazsın sanmıştım takmazsın die ummuştum..ama madem bni unuttun o zaman bu sana son sözüm olsun bende seni bende seni sevdim haberin olsun güzelim..

Kızın arkadaşından serseriye;

Seni tanımıyorum serseri,ama arkadasım seni çok sevdi.
    Son mektup demişti dogru..
    hem o seni çoktan unuttu..seni çok beyendim be serseri belki sewersin beklide..
    güzelim demişsin bizimkine bende seni zevkli bilirdim ben ondan daha güzelim..!
    bak serseri ben seni ondan daha çok severim..
    telefon numaramı yazdım.Arkada…
    onu aradıgın gibi bnide ara..
    Ayrıca senİn güzel garipleşti bu ara kalbim ağrıyor diyor doktor bir teşhis koyamıyor amannn canım oda bir başka ağlasada gülüyorum der…
    sakın unutma bni ara serseri..

Serseride arkadasa mektup gelir;

Bak kızım,bn seni sewmedim daha en basında bn güzelimi sewdim her şeyden çok.
    O bana “serserim” derdi canından koparcasına sen ise “serseri” diosun bna sokakta kalmışcasına …
    senn gibi arkadas olmaz olsun.
    güzellige gelince kimse yarışamaz bnm guzelimle.
    şimdi bırak bunları son mektup derken yalan sanmıştım şimdi daha beter içer oldum her gece sarhoşum…bir dahaki mektupta guzelimden bahset bna şimdi gerçekten mutlumu yoksa baskasınımı seviyor kalbindenmi hasta yoksa bu aşk hastalıgımı? bnden baskası ilemi? çabuk yaz arkadas her şeyi arkadas her şeyi anlat bna anladımki yaşayamam bn onsuz bu dunyada yaşayamam..

Arkadastan serseriye;

Affedersin serseri…yanlış yapmışım bn..
    o seni gerçekten çok sevmiş..son nefesinde bile adını söledi yuregım parcalandı anlıyamazsın..”serserim” deyişini duysaydın gözleri kapanırken…
    aşkın öle sarmışki bedenini kaybedince yasayamadı öldü işte..
    son mektubunda ne yaptın içip içip aglıyormusun o şimdi mezarında huzurlu yatarken yılanlara bile seni anlatır şüpen olmasın zaten mezar taşında “seni sevmiştim serseri” yazısını gorunce anlarsın..
    belki bir umut wardı yaşamasında ama seninde ciddi olmandı..
    birkaç gun çıkalım demişsin ona elma şekeri olur demişsin işte o vurdu senn güzelini indi zavallıcıgın yuregine.
    şimdi mezarında derin bir uykuda sevgiside sonsuzlaştı onunla aslında o hiç istemedi öldügünü bilmeni ama dayamadım yazdım işte…
    şimdi naparsın nasıl yaşarsın içermisin adamı döversin sende onu sevmişsin öle yazmışsın öleyse bırak aşkınız yaşasın..

Ve Birkaç gün sonra serserinin odasında bir not bulunur bu notta 2 cümle yazmaktadır

Sana geliyorum güzelim seni çok seviyorum çok..
    SchIzOpHreNia_
    Moderatör
    Moderatör

Geri: son mektup..

Mesaj tarafından SchIzOpHreNia_ Bir Cuma 5 Eyl. 2008 - 19:03

yha aslnda iimş yha Very Happy basit ama brz. böhüü.
    buusra
    Yetkili Üye

Mesaj tarafından buusra Bir Cuma 5 Eyl. 2008 - 19:52

şarkıdaa güsel ama böle okuyunca insan kötü oluo bee Sad
    nazlı

Mesaj tarafından nazlı Bir Perş. 11 Eyl. 2008 - 17:09

iimiş ya bunun müzikli şekli daha duygusal .. xD
    buusra